Nasza Misja

"Misją Stowarzyszenia jest wspieranie rozwoju przemysłu papierniczego w Polsce oraz integrowanie środowiska papierników."

Aktualności

7.08.2020

Nabory NFOŚ na inwestycje z zakresu racjonalnej gospodarki odpadami

Selektywne zbieranie i zapobieganie powstawaniu odpadów oraz instalacje gospodarowania odpadami to działania, które w zaktualizowanym programie „Racjonalna gospodarka odpadami” dofinansuje...

czytaj więcej ›

5.08.2020

Aneta Muskała nowym Prezesem SPP

Informujemy, że decyzją IX Kongresu Papierników Polskich funkcję Prezesa Stowarzyszenia Papierników Polskich w Kadencji 2020-24 objęła Pani Aneta Muskała.

czytaj więcej ›

3.08.2020

Nowe wystawy w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju

W sierpniu Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju udostępnia zwiedzającym dwie nowe wystawy „Czy to dżuma, czy cholera? Epidemie na ziemi kłodzkiej” oraz „Sztuka pisania”.

czytaj więcej ›

27.07.2020

Debata Enel X Talks z udziałem A. Muskały

21 lipca 2020 r. odbyła się debata z serii Enel X Talks - "Koszty energii w polskim przemyśle – jak je obniżyć" organizowana przez portal WNP.PL.

czytaj więcej ›

Nasza Działalność

Stowarzyszenie Papierników Polskich jest organizacją o charakterze naukowo-technicznym i menedżerskim, skupiającą członków indywidualnych oraz podmioty gospodarcze, których działalność jest związana z papiernictwem i dziedzinami pokrewnymi.

Publikacje

Zagadnienia ogólne oraz rekomendowane standardy dotyczące tektury falistej i opakowań z tektury falistej     Słownik Papierniczy Angielsko-Polski

    Przegląd Papierniczy

    Przegląd Papierniczy