Aktualności

2017-12-15

Halina Florek laureatką w konkursie "100 kobiet biznesu 2017"

Z radością informujemy, że pani Halina Florek - prezes firmy Werner Kenkel - została wyróżniona w rankingu "100 kobiet biznesu 2017". Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości kobiet polskiego świata biznesu. W artykule dziennika "Puls biznesu" - inicjatora konkursu - laureatka opowiada m.in. o swoim życiu zawodowym, zainteresowaniach i sukcesach.

Moim największym sukcesem jest sukces firmy, czego dowodem jest m.in. wyróżnienie w rankingu "100 kobiet biznesu 2017'. To satysfakcja z ogromnego zaufania jakim obdarzyli mnie właściciele, powierzając kierowanie firmą, która zatrudnia już ponad 1000 pracowników. To szacunek, który okazują mi pracownicy, czego doświadczam prawie codziennie i co jest moją wielką radością. To dynamiczny rozwój firmy, która stała się bardzo nowoczesna i innowacyja.

Pani prezes chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z młodymi, a jedną z rad dla rozpoczynających swoją działalność biznesową jest: Stwarzać dobrą atmosferę w pracy, wywoływać u pracowników pasję do działania - np. nasze firmowe hasło to "Żyjemy i pracujemy z pasją". Być uczciwym w relacjach z partnerami biznesowymi i pracownikami, z otoczeniem biznesu. Wszelkie relacje warto budować na zaufaniu.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia! Jesteśmy dumni, że w naszej branży działają ludzie godni zaufania, którzy żyją i pracują z pasją. Dziękujemy!

Link do artykułu: https://www.pb.pl/zyc-i-pracowac-z-pasja-900786


Zobacz pozostałe wpisy