Aktualności

2020-06-05

Nowy termin XX Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Papierniczej PROGRESS: 22-24 września 2021r.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz wprowadzanymi licznymi restrykcjami i obostrzeniami dotyczącymi imprez, z przykrością informujemy, że zorganizowanie XX Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Papierniczej PROGRESS we wrześniu 2020r. będzie niemożliwe. W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu XX Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Papierniczej PROGRESS na wrzesień 2021r.

Dołożymy wszelkich starań, aby udział w jubileuszowej edycji wydarzenia był dla Państwa satysfakcjonujący i przede wszystkim bezpieczny. Jesteśmy przekonani, że również w nowym terminie, w bardziej komfortowych warunkach, przedstawiciele branży papierniczej licznie stawią się w Łodzi, w Hotelu Andels 22-24 września 2021r.
W tym trudnym dla wszystkich czasie, prosimy Państwa o zrozumienie i cierpliwość. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia strony www.spp.pl z informacjami o programie wydarzenia. Już dziś zachęcamy do zgłaszania propozycji referatów.


Zobacz pozostałe wpisy