Aktualności
Obrazek dla aktualności

2018-04-26

Spotkanie inżynierów polskich i polonijnych w 100 lecie odzyskania niepodległości Polski
26 kwietnia 2018 r. w siedzibie Domu Technika w Warszawie zorganizowano uroczyste spotkanie inżynierów reprezentujących środowiska działaczy krajowych i polonijnych, pod hasłem: "Wkład inżynierów w odzyskanie niepodległości i budowę państwowości".
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2018-04-24

Rozmowy w Brukseli
24 kwietnia 2018 r. z inicjatywy Konfederacji Europejskiego Przemysłu Papierniczego (CEPI) działającej w porozumieniu z naszym Stowarzyszeniem, w Brukseli przeprowadzono spotkania konsultacyjne z udziałem polskich eurodeputowanych w siedzibie Parlamentu Europejskiego.
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2018-04-20

Szkolenie dla przedsiębiorców "Jak przygotować projekt B+R?"
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na interaktywne, bezpłatne szkolenia z pisania wniosków do konkursu „Szybka Ścieżka” PO IR.
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2018-04-16

Posiedzenie Rady Muzeum Papiernictwa z udziałem SPP
16 kwietnia 2018 r. w siedzibie Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju odbyło się posiedzenie Rady Muzeum, którego uczestnikami byli m.in. przedstawiciele naszego Stowarzyszenia (H. Derejczyk (Arctic Paper) - przew. Rady oraz J. Turski - dyr. gen. SPP).
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2018-04-06

Wystawa "PAPIER ŁĄCZY"
Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia wystawy pt. "PAPIER ŁĄCZY" autorstwa Svitlany Khadzhynowej (IPiP PŁ) i Agnieszki Andruszkiewicz (Tworzymy Opakowania).
czytaj więcej ›