Aktualności
Obrazek dla aktualności

2018-03-25

Jubileusz 50 - lecia Muzeum Papiernictwa
Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju mieści się w jedynym zachowanym w Polsce młynie papierniczym, pochodzącym sprzed 1562 r.
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2018-03-20

Rusza drugi konkurs grantowy NCBR na innowacyjne technologie materiałowe
Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju ogłasza II konkurs na projekty w ramach strategicznego programu badań naukowych i prac rozwojowych "Nowoczesne technologie materiałowe" - TECHMATSTRATEG.
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2018-03-15

Prezydium KIG z udziałem SPP
15 marca 2018 r. odbyło się posiedzenie Prezydium Krajowej Izby Gospodarczej, któremu przewodniczył prezes KIG - A. Arendarski.
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2018-03-12

W KIG-u o smogu i światowej konferencji klimatycznej w Polsce
12 marca 2018 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, z inicjatywy Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej zorganizowano debatę, która dotyczyła miejsca i roli energetyki w procesie ograniczenia zjawiska niskiej emisji gazów do atmosfery, a w szczególności wskazania koniecznych przedsięwzięć dla skuteczniejszego zapobiegania smogu na terenach zurbanizowanych.
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2018-03-01

Nowy system kształcenia zawodowego konsultowany z branżą papierniczą
1 Marca 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, z inicjatywy MIn. Edukacji Narodowej przeprowadzono warsztaty, które dotyczyły rządowego projektu wprowadzenia zmian w funkcjonowaniu dotychczasowego systemu kształcenia zawodowego dla potrzeb branży papierniczej i meblarskiej.
czytaj więcej ›