Aktualności
Obrazek dla aktualności

2017-11-15

Zaproszenie na konferencję "Praktyka zarządzania Pomnikami Historii - przykład młyna papierniczego w Dusznikach-Zdroju"
Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju wraz z ICOMOS serdecznie zapraszają na konferencję pt. "Praktyka zarządzania Pomnikami Historii - przykład młyna papierniczego w Dusznikach-Zdroju".
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2017-11-14

Konferencja "Bezpieczne Opakowanie"
14 listopada 2017 r. w Warszawie, w Hotelu Intercontinental odbyła się siódma edycja konferencji Bezpieczne Opakowanie. Kwestia bezpieczeństwa opakowania jest kluczowa
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2017-11-11

Polska Nagroda Jakości '17
11 listopada 2017 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się XXIII edycja uroczystego wręczenia nagród przyznanych laureatom i wyróżnionym w tegorocznym finale Konkursu, realizowanego pod hasłem: "Polska Nagroda Jakości".
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2017-11-07

Komitet FEFCO ds. Legislacji UE
7 listopada 2017 r., w Brukseli w siedzibie europejskiego biura Federacji Producentów Tektury Falistej (FEFCO), odbyło się spotkanie konsultacyjne członków Komitetu ds. Legislacji UE (RAC).
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2017-11-06

Branża papiernicza wspólnie z IndustriALL Europe i Komisją Europejską w dialogu ze stroną społeczną
6 listopada 2017 r., w Brukseli przedstawiciele organizacji branżowej europejskiego przemysłu papierniczego (CEPI) oraz reprezentanci strony społecznej, oddelegowani przez struktury narodowe organizacji związkowych sektora Pulp & Paper, uczestniczyli w kolejnej rundzie prowadzonych cyklicznie konsultacji (CEPI social dialogue).
czytaj więcej ›