Aktualności
Obrazek dla aktualności

2017-03-23

Prezydium KIG z udziałem przedstawiciela SPP
23 marca 2017 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej (KIG) w Warszawie, odbyło się posiedzenie prezydium z udziałem Janusz Turskiego - dyr. gen. SPP.
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2017-03-22

O sytuacji na rynku drewna w siedzibie DGLP
22 marca 2017 r. w siedzibie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie, odbyło się spotkanie konsultacyjne z udziałem reprezentantów kluczowych organizacji branżowych przemysłu drzewnego.
czytaj więcej ›

2017-03-15

Posiedzenie Komitetu ds. Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Zdrowia CEPI
15 marca odbyło się posiedzenie Komitetu ds. Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Zdrowia Europejskiej Konfederacji Przemysłu Papierniczego (CEPI), podczas którego omawiano problematykę związaną z aktualną legislacją europejską z zakresu ochrony środowiska oraz pakietem gospodarki cyrkularnej. W spotkaniu z ramienia SPP wzięła udział Katarzyna Godlewska.
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2017-03-15

Debata "Pakiet zimowy - budowanie przewag konkurencyjnych czy zagrożenie dla Polski"
15 marca 2017 r. w Domu Technika NOT w Warszawie odbyła się debata "Pakiet zimowy - budowanie przewag konkurencyjnych czy zagrożenie dla Polski"
czytaj więcej ›

2017-03-14

Posiedzenie Komitetu ds. Recyklingu CEPI
14 marca 2017 r. odbyło się posiedzenie Komitetu ds. Recyklingu Europejskiej Konfederacji Przemysłu Papierniczego (CEPI). Przedstawiciele komitetu zajęli się zagadnieniami związanymi z gospodarką cyrkularną oraz jakością makulatury. W spotkaniu z ramienia SPP wzięła udział Katarzyna Godlewska.
czytaj więcej ›