Aktualności
Obrazek dla aktualności

2017-03-24

Debata w sprawie "pakietu zimowego" w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej
24 marca 2017 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej (KIG) w Warszawie, z inicjatywy Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej przeprowadzono debatę ekspertów w sprawie oceny projektu tzw. pakietu zimowego.
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2017-03-23

Konkurs Blue Sky Young Researchers Europe
Zapraszamy młodych naukowców do udziału w konkursie o nagrodę Blue Sky Young Researchers Europe. Europejska Konfederacja Przemysłu Papierniczego rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń.
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2017-03-23

Prezydium KIG z udziałem przedstawiciela SPP
23 marca 2017 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej (KIG) w Warszawie, odbyło się posiedzenie prezydium z udziałem Janusz Turskiego - dyr. gen. SPP.
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2017-03-22

O sytuacji na rynku drewna w siedzibie DGLP
22 marca 2017 r. w siedzibie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie, odbyło się spotkanie konsultacyjne z udziałem reprezentantów kluczowych organizacji branżowych przemysłu drzewnego.
czytaj więcej ›

2017-03-15

Posiedzenie Komitetu ds. Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Zdrowia CEPI
15 marca odbyło się posiedzenie Komitetu ds. Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Zdrowia Europejskiej Konfederacji Przemysłu Papierniczego (CEPI), podczas którego omawiano problematykę związaną z aktualną legislacją europejską z zakresu ochrony środowiska oraz pakietem gospodarki cyrkularnej. W spotkaniu z ramienia SPP wzięła udział Katarzyna Godlewska.
czytaj więcej ›