Aktualności

2017-03-14

Posiedzenie Zarządu i Walnego Zgromadzenia FEFCO
14 marca 2017 r. w Brukseli odbyło się posiedzenie Zarządu i Walnego Zgromadzenia Europejskiej Federacji Producentów Tektury Falistej (FEFCO).
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2017-03-10

Konferencja "Energetyczne wykorzystanie odpadów a gospodarka o obiegu zamkniętym"
W dniach 9-10 marca odbyła się IV Konferencja Novago pt."Energetyczne wykorzystanie odpadów a gospodarka o obiegu zamkniętym".
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2017-03-08

Konferencja "Niezwykłe opakowania: tektura falista"
8 marca 2017 roku, w Nadarzynie k. Warszawy odbyła się konferencja pt: "Niezwykłe opakowania: tektura falista", która była wydarzeniem towarzyszącym Targom Techniki Pakowania i Opakowań - WarsawPack. Podczas debat nasze Stowarzyszenie reprezentowała Agnieszka Werner (Sekcja Tektury Falistej).
czytaj więcej ›

2017-03-08

Posiedzenie Zarządu CEPI
7 marca 2017 r. w Brukseli odbyło się posiedzenie Zarządu Europejskiej Konfederacji Przemysłu Papierniczego (CEPI). SPP na posiedzeniu reprezentował Prezes Maciej Kunda (COO Containerboard Europe & International, CEO Mondi Świecie S.A.)
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2017-03-06

Posiedzenie Komisji Drzewnej w DGLP
3 marca 2017 r. w siedzibie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie, odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Drzewnej. Głównym celem spotkania było omówienie wyników oznaczania drewna oferowanego przyszłym nabywcom w roku 2017, tj. po wejściu w życie nowych zasad sprzedaży surowca. Z zaproszenia do udziału w debacie skorzystali przedstawiciele zakładów celulozowo-papierniczych naszego sektora oraz dyrektor generalny SPP, Janusz Turski.
czytaj więcej ›