Aktualności
Obrazek dla aktualności

2018-10-02

Kongres Przemysłu Opakowań z udziałem SPP
2 października 2018 r. w Poznaniu w siedzibie centrum kongresowego MTP odbyła się IV edycja Kongresu Przemysłu Opakowań pod hasłem: „Transformacja przemysłu opakowań w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym”.
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2018-09-25

Królewski list eksponowany w Muzeum Papiernictwa
Tylko przez trzy dni w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju będzie można obejrzeć list spisany w XVII w. na papierze wykonanym w tutejszym młynie papierniczym.
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2018-09-17

5-lecie firmy Velvet CARE
14 września 2018 r. w Kluczach odbył się jubileusz 5-lecia firmy Velvet CARE, na którym Stowarzyszenie reprezentowały: Katarzyna Godlewska, dyrektor biura SPP oraz Agnieszka Werner, Sekcja Tektury Falistej.
czytaj więcej ›
Obrazek dla aktualności

2018-09-10

Uroczystości Święta Niepodległości z udziałem SPP
8 września 2018 r. w Pałacu Belwederskim zorganizowano konferencję pod hasłem: „Lasy dla Niepodległej”, której organizatorami byli: Minister Środowiska i Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.
czytaj więcej ›

Obrazek dla aktualności

2018-09-07

SPP uczestnikiem konsultacji z Ministrem Środowiska
6 września 2018 r. w Warszawie odbyło się spotkanie konsultacyjne interesariuszy z H. Kowalczykiem - Ministrem Środowiska, dotyczące projektu rozporządzenia wykonawczego MŚ w sprawie wysokości stawek zabezpieczenia roszczeń, które podmioty będą zobowiązane ustanowić jeszcze przed rozpoczęciem działalności związanej z magazynowaniem odpadów prowadzonym w ramach zbierania lub przetwarzania odpadów.
czytaj więcej ›