FEFCO uruchomiło nową platformę internetową „Corrugated Of Course” (Oczywiście Tektura Falista), która ma służyć komunikacji z klientami.

Na stronie internetowej: corrugated-ofcourse.eu zamieszczane są infromacje i komentarze dotyczące zagadnień intersujących sektor opakowań z tektury falistej.

Celem platformy jest uświadomienie europejskim producentom i sprzedawcom siły, jaka tkwi w przemyśle tektury falistej. Sukcesywne uzupełnianie strony o blogi i komentarze pozwoli na stworzenie dwukierunkowego kanału komunikacji między producentami tektury falistej i jej użytkownikami. Najnowsze infromacje i wydarzenia związane z łańcuchem dostaw zamieszczane na corrugated-ofcourse.eu pozwolą odbiorcom dostrzec korzyści, jakie przynosi ten produkt w całym cyklu życia.
www.corrugated-ofcourse.eu

Wspierając kampanię promocyjną FEFCO i mając na celu dotarcie do większej liczby odbiorców w Polsce, członkowie Sekcji Tektury Falistej zdecydowali o opracowaniu polskiej wersji platformy internetowej. Strona jest na bieżąco aktualizowana i przedstawia treści, które prezentowane są na stronie administrowanej przez FEFCO. Równolegle z opracowaniem polskiej wersji strony przygotowano artykuły informacyjne do prasy branżowej na temat kampanii „Corrugated of course”. Artykuły mają formę wywiadów, które zostały przeprowadzone z rzecznikiem medialnym Sekcji Tektury Falistej, p. Pawłem Rogalką.
http://www.corrugated-ofcourse.pl

W zakładce Mr Corrugated („Pan Tekturka”) udostępnione zostały postery z Panem Tekturką. Postery dostepne są zarówno w polskiej, jak i w angielskiej wersji językowej.

Jak się z Nami skontaktować?

Stowarzyszenie Papierników Polskich

Siedziba
Pl. Komuny Paryskiej 5A, 90-007 Łódź
Skrytka pocztowa 200

Tel.: (+48 42) 630 01 17
Tel.: (+48 42) 203 24 25
E-mail: info@spp.pl

Biuro w Warszawie
Al. Solidarności 117, lok. 408 
00-140 Warszawa

Tel: (+48 22) 440 56 34
Mobile: (+48) 668 12 90 39
E-mail: biuro@spp.pl

Formularz kontaktowy