Jubileuszowa Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” we wrześniu

Organizowana w ramach Akademii Wiedzy przez Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU”, 10. edycja Konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie” odbędzie się w tym roku w dniach 9–10 września w urokliwej Cukrowni Żnin w Żninie. Podczas wystąpień ekspertów będzie mowa m.in. o zrównoważonym rozwoju przedsiębiorstwa i gospodarce w obiegu zamkniętym na rynku tektury falistej, szansach i zagrożeniach, oszczędnościach, automatyzacji, optymalizacji wydajności, cyfryzacji, kontroli jakości i wytrzymałości opakowań tekturowych, o najnowszych zmianach w wymaganiach prawnych dla opakowań do żywności, i wreszcie o zastosowaniu technologii cyfrowych do zadruku i uszlachetniania tektury falistej. Dla chętnych proponowana jest także możliwość zwizytowania cyfrowej drukarni Digit Pack, mieszczącej się w Żninie.

Prelegentami podczas wydarzenia będą m.in. Paweł Rogalka, przewodniczący Sekcji Tektury Falistej SPP i prezes firmy Digit Pack, a także Agnieszka Werner z SPP.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie http://tekturafalista.akademia-wiedzy.eu/program/

Organizator Konferencji zachęca wszystkich zainteresowanych tą tematyką do wcześniejszego zgłaszania swego udziału – regulamin i formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie http://tekturafalista.akademia-wiedzy.eu/

Przy zgłoszeniu uczestnictwa w Konferencji i opłacie wniesionej do 31 lipca 2021 r. oferowane są ceny promocyjne za udział. Rejestracja otwarta będzie do 25 sierpnia br.

Współorganizatorami Konferencji są firmy: BOBST, Digiprint, Flekso Serwis, Nestro, SCORPIO i Siegwerk. Patronat branżowy nad wydarzeniem objęli: Centrum Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, Polska Izba Opakowań, Stowarzyszenie Papierników Polskich, Sieć Badawcza Łukasiewicz – IBWCh – COBRO Centrum Badawczo-Rozwojowe Opakowań oraz Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań.  

Wszelkie informacje udzielane są przez organizatora: 426871292; biuro@swiatdruku.eu.

Jak się z Nami skontaktować?

Stowarzyszenie Papierników Polskich

Siedziba
Pl. Komuny Paryskiej 5A, 90-007 Łódź
Skrytka pocztowa 200

Tel.: (+48 42) 630 01 17
Tel.: (+48 42) 203 24 25
E-mail: info@spp.pl

Biuro w Warszawie
Al. Solidarności 117, lok. 408 
00-140 Warszawa

Tel: (+48 22) 440 56 34
Mobile: (+48) 668 12 90 39
E-mail: biuro@spp.pl

Formularz kontaktowy