TAROPAK 2025 z patronatem branżowym SPP
Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK zmieniają termin – najbliższa edycja odbędzie się w dniach 24–26 września 2025 roku, równolegle z targami POLAGRA. Wydarzenie, jak co roku, zostanie zorganizowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nasze Stowarzyszenie objęło wydarzenie patronatem branżowym.
Tegoroczna edycja targów odbędzie się równolegle z targami POLAGRA – prawdziwym świętem polskiej branży spożywczej, co stworzy uczestnikom jeszcze więcej okazji do nawiązywania kontaktów i wzmacniania relacji biznesowych.
TAROPAK należy do najbardziej kompleksowych wydarzeń branżowych, łączących przedstawicieli licznych gałęzi gospodarki, w których opakowania odgrywają istotną rolę. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich spotykają się reprezentanci takich branż jak: spożywcza, kosmetyczna, farmaceutyczna, meblarska, motoryzacyjna, ogrodnicza i wielu innych.
Zakres tematyczny targów obejmuje kompleksowe rozwiązania – od maszyn pakujących i urządzeń do produkcji opakowań, przez gotowe produkty opakowaniowe, po nowoczesne systemy magazynowe i innowacyjne etykiety.
TAROPAK to nie tylko przestrzeń ekspozycyjna – to także platforma wymiany wiedzy, miejsce inspirujących rozmów oraz premier rynkowych, które wyznaczają kierunki rozwoju całej branży opakowaniowej.
Więcej o Targach TAROPAK 2025: www.taropak.pl
Aktualne informacje o Targach TAROPAK znajdują się na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych – dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn.