ZELLCHEMING: Wirtualne Dni odbędą się 8-10 czerwca 2021 r. Expo przełożone na 2022 r.

Zellcheming Expo 2021, które zaplanowano na 9 i 10 czerwca 2021r. w Niemczech, w Wiesbaden zostanie przełożone na przyszły rok. Nowy termin to 7-9 czerwca 2022 r. Zamiast tegorocznej wystawy i konferencji w dniach 8-10 czerwca 2021 r. odbędą się wirtualne dni Zellchemingu. Rozpoczną się one 8 czerwca dorocznym walnym zgromadzeniem stowarzyszenia, które odbędzie się w trybie online. 9 i 10 czerwca przewidziano bogaty program obejmujący przemówienia, wykłady i dyskusje panelowe.

 „Ten krok, aby przenieść Expo na przyszły rok był dla nas bardzo trudny. W końcu to już drugi raz, kiedy Expo musiało być odwołane. Jednak ważne było dla nas również rozważenie ryzyka w sposób uwzględniający interesy wszystkich zaangażowanych stron ” wyjaśnia Petra Hanke, dyrektor zarządzająca Zellcheming Service GmbH. „Jednak bardzo pozytywna reakcja wystawców, którzy już wcześniej zarejestrowali swój udział w Expo oraz duże zainteresowanie uczestnictwem, uświadomiły nam jak bardzo branży zależy na wymianie doświadczeń”.

„Chcemy mieć pewność, że spotkania naszej branży, które są niezbędne dla rozwoju innowacji, nie zanikną, szczególnie w tych trudnych czasach”, podkreśla Gerrit Lund, prezes stowarzyszenia Zellcheming. „W końcu to część naszego wizerunku, że postrzegamy siebie jako platformę wymiany wiedzy technicznej dla wszystkich osób zaangażowanych w rozwój zrównoważonych produktów. Ponadto chcemy zaoferować członkom szeroki wachlarz możliwości zaangażowania się w funkcjonowanie naszej branży i utrzymywanie kontaktów osobistych. Dlatego tym razem zrealizujemy ten ambitny cel dzięki Wirtualnym Dniom. Zellchemingu”

Wirtualne Dni Zellchemingu rozpoczną się 8 czerwca 2021r. dorocznym walnym zgromadzeniem Stowarzyszenia, które odbędzie się online. 9 i 10 czerwca będzie realizowany obszerny program złożony z przemówień programowych, prezentacji i dyskusji panelowych. Spotkanie online ma również zachęcić uczestników do nawiązywania kontaktów i angażowania się w osobistą wymianę doświadczeń za pośrednictwem łatwo dostępnych sposobów komunikowania. Jeśli chodzi o program, to oprócz tematów takich jak Przemysł 4.0 oraz konserwacja i serwis, omówione zostaną między innymi najnowsze innowacyjne rozwiązania na drodze do przyjaznej dla klimatu biogospodarki. Dostawcy zaprezentują się za pośrednictwem najlepszych praktyk i warsztatów technologicznych. Komitety techniczne Zellchemingu zaprezentują również swoje osiągnięcia w różnych sesjach.

„Biorąc pod uwagę panujące ograniczenia, stowarzyszenie Zellcheming ma już bogate doświadczenie w zakresie spotkań i konferencji on-line. Nasza branża nauczyła się w krótkim czasie organizować sobie nowe sposoby działania ”- wyjaśnia Petra Hanke. „Chcielibyśmy w tym duchu spotkać się podczas Wirtualnych Dni Zellchemingu i jeszcze bardziej go rozszerzyć!”

Wirtualne Dni Zellchemingu organizowane są na wysokim poziomie i przy wsparciu doświadczonych usługodawców. Powrót do sprawdzonego i popularnego miejsca, Rhein-Main Congress-Center (RMCC) Wiesbaden, na który wielu z niecierpliwością czekało, nastąpi również, przynajmniej w sensie przenośnym. Powstanie tam bowiem studio „na żywo” dla prelegentów i prezenterów.

„Jesteśmy przekonani, że podczas naszych Wirtualnych Dni Zellchemingu wysyłamy ważny sygnał i jednocześnie budujemy pomost do Expo 2022” – podkreśla Petra Hanke.

Dalsze informacje na temat programu i możliwości rejestracji zostaną wkrótce ogłoszone.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Panią Petrą Hanke, tel. +49 (0) 6150/5 44 84 04, p.hanke@zellcheming.de

Jak się z Nami skontaktować?

Stowarzyszenie Papierników Polskich

Siedziba
Pl. Komuny Paryskiej 5A, 90-007 Łódź
Skrytka pocztowa 200

Tel.: (+48 42) 630 01 17
Tel.: (+48 42) 203 24 25
E-mail: info@spp.pl

Biuro w Warszawie
Al. Solidarności 117, lok. 408 
00-140 Warszawa

Tel: (+48 22) 440 56 34
Mobile: (+48) 668 12 90 39
E-mail: biuro@spp.pl

Formularz kontaktowy